Lampkupor i glas 1900-tal

614271

KUPOR, 6 st, 1900-talets mitt, höjd 10 diameter 6,5-17,5 cm

2 st med sprickor

Glas, Övrigt glas, Belysning

Rum 7, Hylla 7

Lampkupor i glas 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

4642638
500
4643853
500
4642638
4642245

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.