Spegellampetter

614240

SPEGELLAMPETTER, 1 par, på baksidan daterade 1971, stomme i trä, målade och blankförgyllda, ljusarm i mässing, ca 41x31,5 cm

Smärre slitage, ena ljusarmens fundament med en spricka

Diverse

Hylla 2

Spegellampetter

Budhistorik (4 bud)

4641081
4639736
4636211
500
4626747
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.