Göran Wärff skulpturer

614236

GÖRAN WÄRFF för Kosta, skulpturer, 4 st, glas, Wärff, Kosta, de två mindre signerade, höjd mellan ca 5,5-20 cm

Den större liggande med kantnagg nedtill, repor i bottnarna

Glas, Konstglas

Monter 6

Göran Wärff skulpturer

Budhistorik (12 bud)
4623044
1 300
4620744
4620794
4620744
4620793
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.