Berit Johansson skål

614225

BERIT JOHANSSON, skål, signerad samt daterad 86, Wilke (Wilke Johansson), tonat glas, höjd ca 16, största vidd 19,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 6

Berit Johansson skål

Budhistorik (5 bud)
4633923
550
4643203
500
4633923
4641987
4633923

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.