Skåp rokoko

614180

SKÅP, 1700-tal, rokoko, ek samt fanérad i ek med intarsia, förgyllda beslag, delbart, övre delen med dörrpar samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med 4 lådor, höjd ca 217, 162x62 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Skåp rokoko

Budhistorik (36 bud)
4644001
25 000
4643880
24 000
4643880
21 000
4640438
20 000
4640281
19 500

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.