Madeleine Pyk Stockholm

614177

MADELEINE PYK (född 1934): Cyklist på Slussen, signerad Madeleine Pyk, 231/250, färglitografi, bladmått ca 55x65 cm

Oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk Stockholm
Budhistorik (25 bud)
4649009
2 800
4648475
2 600
4648473
2 400
4648368
4641701

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.