M Pyk Stockholm

614176

MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 155/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm

Oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 2

M Pyk Stockholm
Budhistorik (15 bud)
4640855
4640686
4638134
950
4637745
900
4637745
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.