Segelsömnadsset

614167

SEGELSÖMNADSSET, Flottan, 1700/1800-tal, 9 delar, delvis, rep, verktyg, nåletui mm. Strl ca 12 x 37 cm.

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Monter 3

Segelsömnadsset

Budhistorik (18 bud)
4641609
3 800
4641510
3 600
4641510
3 200
4634871
4634871
2 600

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.