Bing & Gröndahl ''Musselmalet'' moccaservisdelar

614146

BING & GRÖNDAHL, "Musselmalet", moccaservisdelar, 11 dlr., porslin, 1960/70-tal, bestående av: 10 moccakoppar med fat och en moccakoppa höjd ca 5.5 cm

Bruksslitage, 2 fat med en nagg, de flesta delar är andra sortering, några enstaka nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Budhistorik (5 bud)
4636928
500
4641575
500
4636928
4641572
4636928

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.