Vaser i brons

614122

VASER I BRONS, 4 st, 1900-talets mitt, patinerade och med gravyr, höjd mellan ca 13-23 cm

Smärre slitage

Metall

Vaser i brons

Budhistorik (11 bud)
4641237
4641127
4641127
950
4641167
900
4641127

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.