Ljusstakar 1800-talets början

614115

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, för 2 ljus vardera, brännförgylld och mörkpatinerad brons, stående puttisar på postament bärandes ljusarmar, dekor med lejonmaskaroner, höjd ca 36 cm

Mindre slitage

Diverse, Belysning, Metall

Kundcenter

Ljusstakar 1800-talets början

Budhistorik (6 bud)
4627059
10 000
4623156
6 000
4622513
2 400
4621709
4620579

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.