Ljusstakar 1700-talets slut

614112

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, brännförgylld och mörkpatinerad brons, i form av puttisar, på marmorsockel, höjd 30 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar 1700-talets slut

Budhistorik (7 bud)
4640404
6 200
4632893
6 000
4628158
500
4622829
450
4622510

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.