Mikael Jansson C-print

614026

MIKAEL JANSSON (född 1958): ''Untitled, # 2 '', India 1997, signerad, daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson 1997, 1/6, print made 2004, C-print monterad på aluminium, ca 45x45 cm

Fotografi, Konst, Nutida

Mikael Jansson C-print

Budhistorik (3 bud)

4627952
2 400
4627938
4626013

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.