Hertha Bengtsson Blå eld

614008

HERTHA BENGTSSON, Blå eld, servisdelar, 8 dlr, Rörstrand, 1950/60-tal, bestående av 6 tekoppar på fat, 1 kaffekanna med lock, 1 tekanna med lock

Kaffekanne med spricka, 1 tekopp med krackelerad

Keramik/Porslin

Monter 10

Hertha Bengtsson Blå eld

Budhistorik (11 bud)
4641607
1 900
4641233
1 800
4641605
1 800
4641233
1 700
4622626
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.