Skulptur afrika Kongo

614002

SKULPTUR, 1900-talets mitt, Afrika, Kongo, skuret trä, delvis klädd i skinn, höjd 37 cm

Sprickor och ytskador

Diverse, Hem, Etnografica

Rum 7, Hylla 6

Skulptur afrika Kongo

Budhistorik (5 bud)
4641150
500
4641144
450
4641138
4641133
4641007

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.