GAN akvarell och blyerts 1920-tal

613999

GÖSTA ADRIAN-NILSSON, GAN (1884-1965): Stilleben med frukt och kniv, 1920-tal, signerad GAN, akvarell och blyerts, ca 25x19 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (8 bud)
4635995
19 500
4628456
19 000
4624515
16 000
4623724
15 000
4623392
13 000

Slutpris SEK:
19 500
1 964 EUR, 2 231 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.