Michael Qvarsebo oljemålning

613996

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Tiger", signerad och daterad M Qvarsebo 2018, olja på duk, ca 40x40 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Michael Qvarsebo oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4642198
4641649
3 800
4640103
3 600
4623248
3 400
4639902
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.