Wilhelm Eilers oljemålning

613995

WILHELM EILERS (Tyskland, 1857-1919): Interiör med flicka och hund, signerad Wilh Eilers, olja på pannå, ca 40 x 30 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Wilhelm Eilers oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4637572
12 500
4636015
12 000
4636008
11 500
4634982
11 000
4629903
10 000

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.