Vas Böhmisk 1900-talets början

613836

VAS, Böhmisk, 1900-talets början, möjligen Moser, höjd ca 24 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4652790
4651219
4652789
4651219
950
4652788
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.