Vas Böhmisk 1900-talets början

Föregående | Översikt | Nästa

613836

VAS, Böhmisk, 1900-talets början, möjligen Moser, höjd ca 24 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Makadamgatan 11, Helsingborg

613836 - Vas Böhmisk 1900-talets början
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (11 bud)
4651219
750
4651775
700
4651219
650
4649970
600
4649392
550

14 timmar 31 minuter kvar
Avslutas 2019-02-18
10:18   (11:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.