Lolle Andersson oljemålning

613791

LOLLE ANDERSSON (1907-1968): Stockholmsmotiv, signerad Lolle Andersson, olja på pannå

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Drottninggatan 36, Malmö

Lolle Andersson oljemålning

Budhistorik

2019-02-12 kl 20:05
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.