Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page

613787

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 24 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/20, c-print, ca 75x50 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (9 bud)
4640053
4640012
1 400
4639960
1 300
4639728
4636234

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.