Ed Finnell fotografi föreställande Keith Richards

613784

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Keith Richards, New Barbarians, "Gimme Some Neck Tour", San Diego, 22 Maj 1979, signerad Ed Finnell, numrerad 1/20, c-print, ca 75x50 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (9 bud)
4642223
1 400
4642155
1 300
4641924
4641564
4641014

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.