Sven Olof Ehrén "Panorama" över Slussen

613750

SVEN OLOF EHRÉN (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 74/150, färglitografi (5 delar) ca 30x271 cm

Ej examinerade ur ram, något löst ramverk

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 2

Sven Olof Ehrén
Budhistorik (15 bud)
4637122
4635769
2 800
4630693
2 600
4635768
2 400
4630693

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.