Shakers nysilver

613708

SHAKERS, 3+1 st, 1900-talets första hälft, nysilver, höjd ca 15,5 respektive 21 cm

En shaker med bristning, bucklor

Diverse, Metall

Shakers nysilver

Budhistorik (14 bud)
4639123
1 600
4637662
4637662
1 400
4639122
1 300
4637662

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.