Coaster 5 st England 1900-tal

613694

COASTERS, 5 st, 1900-talets första hälft, nysilver, England, bottenplatta i betsat trä, delvis genombruten dekor, innerdiameter ca 9-13,5 cm

Diverse

Coaster 5 st England 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
4639478
1 300
4639418
4639114
4636996
4636996
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.