Ljusstakar 1800-tal

613611

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, senempire, brons, spår av patinering, kolonnformat skaft, trepassformad fot med tassfötter, lejonmaskaroner, höjd ca 29 cm

Slitage, mindre bucklor, båda ljusstakarna lutar något

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4639252
4 200
4637752
4637233
3 800
4630808
3 600
4620937
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.