Wedgwood Napoleon Ivy

Föregående | Översikt | Nästa

613582

WEDGWOOD, "Napoleon Ivy", matservis, 60 dlr, porslin, England, 1900-tal, bestående av: 12 större mattallrikar 26,5 cm, 12 mindre mattallrikar 23 cm, 12 assietter 17,5 cm, 12 mindre fat 14 cm, 12 djupa tallrikar 15,5 cm

enstaka del med nagg

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

613582 - Wedgwood Napoleon Ivy
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Wedgwood Napoleon Ivy

Budhistorik (26 bud)
4641325
7 800
4640449
7 600
4641322
7 400
4640449
7 200
4634677
7 000

16 timmar 24 minuter kvar
Avslutas 2019-02-16
13:06   (14:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.