Wedgwood Napoleon Ivy

613582

WEDGWOOD, "Napoleon Ivy", matservis, 60 dlr, porslin, England, 1900-tal, bestående av: 12 större mattallrikar 26,5 cm, 12 mindre mattallrikar 23 cm, 12 assietter 17,5 cm, 12 mindre fat 14 cm, 12 djupa tallrikar 15,5 cm

enstaka del med nagg

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Wedgwood Napoleon Ivy

Budhistorik (30 bud)
4648886
8 400
4648874
8 200
4641325
8 000
4648873
8 000
4641325
7 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.