Skrivbord 1900-tal

613508

SKRIVBORD, jugend, vitlackerat, beslag i mässing, höjd 101, 100x55 cm

Omlackerad, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 4

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (37 bud)
4639990
4 400
4639484
4 200
4639510
4 200
4639484
4639231
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.