Herman Hägg oljemålning

613502

HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholms-motiv med utsikt över Skeppsholmen, olja på pannå, signerad H. Hägg, daterad -27, ca 24x36 cm

Smärre ytrepa

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 31

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4638363
4638358
700
4625396
500
4620087
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.