Samovar

613447

SAMOVAR, 1900-talets första hälft, Ryssland, stomme i gulmetall, handtag och knoppar i svärtat trä, höjd ca 53 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 3

Samovar

Budhistorik (7 bud)
4639289
550
4635180
500
4637507
500
4635180
450
4637505

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.