Vas

613312

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vas, otydligt signerad och daterad -83, 7/10, brons, höjd ca 19 cm

Konst, Skulpturer

Monter 30

Vas

Budhistorik (4 bud)

4635518
450
4634015
4620858
4620520

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.