Mormorsur i 14 k guld

613310

FICKUR, 14 k guld, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, cylindergång, diameter 35,5 mm, vikt ca 32,6 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Mormorsur i 14 k guld

Budhistorik (8 bud)
4632960
600
4627847
550
4632958
550
4627847
500
4632957
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.