Netsuke samt figurin

613308

NETSUKE, FIGURIN, 5 dlr, ben och sten, 1900-talets början, delvis signerade, höjd 2,5-7 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Netsuke samt figurin

Budhistorik (34 bud)
4636185
6 800
4625912
6 600
4636182
6 400
4625912
6 200
4625832
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.