Glasservis

613306

GLASSERVIS, 1900-tal, förgylld dekor, bestående av 5 Highballglas, 7 selterglas, höjd 7,5-14 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 29

Glasservis

Budhistorik (2 bud)

4636338
4629338

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.