Speldosor

613303

SPELDOSOR, 2 st., Erzgebirge, Tyskland, 1900-tal, höjd ca 22-23 cm

Slitage, smärre skador

Diverse, Leksaker

Monter 30

Speldosor

Budhistorik (47 bud)
4635619
7 000
4635616
6 800
4635618
6 800
4635616
6 600
4635604
6 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.