Mercado Medic Stol

613265

KONTORSSTOL, 1950/60-tal, Sverige, Mercado, röd klädsel, etikettsmärkt, reglerbar sitthöjd

SMärre bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Mercado Medic Stol

Budhistorik (3 bud)

4618439
4623265
4618439

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.