Sven Ljungberg oljemålning

613261

SVEN LJUNGBERG, "Spannmålsmagasinet", olja på duk, signerad, ca 39 x 55 cm

Reva, ca 1 cm i taknocken.

Rum 7

Sven Ljungberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4636071
4635778
1 700
4633390
1 600
4623984
4620527

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.