Bordspendyl empire

613256

BORDSPENDYL 1800-tal, empire, alabaster samt svartmålat och förgyllt trä, dekor i pärlemor, urtavla med romerska siffror, höjd 47 cm

Pendel finns, bakstycke och nyckel saknas, renoverad

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 9

Bordspendyl empire

Budhistorik (13 bud)
4635575
4635490
4634504
4633357
950
4634501
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.