Yuri Krasny

613254

YURI KRASNY ( 1974-), gouache på papper, signerad och daterad -11, bildstrl 39x21 cm

Tavelvagn 2

Yuri Krasny

Budhistorik (6 bud)
4636576
850
4629325
4629325
450
4629218
4616670

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.