Flaskschatull 1800-tal

613200

FLASKSCHATULL, 1800-talets första hälft, mahogny med detaljer i mässing, 3 flaskor i glas varav 2 med etsad dekor, höjd ca 20 cm

En flaska ej original, bruksslitage

Glas, Övrigt glas, Diverse, Hem

Baltzarsgatan 6, Malmö

Flaskschatull 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
4638922
950
4638856
900
4628085
850
4638829
4628085
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.