Francisco Barón

613192

FRANCISCO BARÓN (1931-2006): Surrealistisk kvinnoansike, signerad 22/150, brons, höjd 17 cm exkl sockel i plast

Sockel med nagg

Konst, Skulpturer

Francisco Barón

Budhistorik (15 bud)
4618379
3 600
4636730
3 600
4618379
3 400
4636727
3 200
4618379

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.