Brickor

613180

BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, Sverige resp England, märkt K.Anderson resp JLH Made in England

Bruksslitage

Diverse, Metall

Visas på begäran

Brickor

Budhistorik (6 bud)
4635511
700
4635172
650
4635172
550
4631258
500
4631258

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.