Stekfat plätter

613179

STEKFAT, 1900-tal, England, plätter, på tassar, längd ca 59x47 cm

Repor, slitage

Diverse, Metall

Rum 7

Stekfat plätter

Budhistorik (7 bud)
4635597
700
4635006
650
4635596
650
4635006
550
4635595
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.