Skulptur

613173

SKULPTUR, Napoleon, 1900-tal, signerad CHAUDET, brons, på stensockel, höjd inkl sockel 31 cm

Konst, Skulpturer

Monter 30

Skulptur

Budhistorik (10 bud)
4617221
4 600
4636187
4 400
4617221
4 200
4636180
4617221

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.