Vikskärm Kina 1900-talets andra hälft

613162

VIKSKÄRM, Kina, 1900-talets andra hälft, tryckt dekor, indelad i 5 paneler, höjd ca 150, total längd ca 210 cm

Slitage, någon fläck

Möbler, Övriga möbler, Orientaliskt

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
4648262
4648414
950
4648262
900
4637867
850
4648261

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.