Göran Wärff Ingeborg Lundin

613159

GÖRAN WÄRFF, INGEBORG LUNDIN, vas, skål, Kosta Boda, underfång i lila och grönt, signerad Kosta Boda 7041117?, G Wärff, resp ORREFORS Expo Du 105-62 Ingeborg Lundin, höjd 24,5, skålens höjd 14,5 diameter 17,5 cm

Skålen med smärre repor

Glas, Övrigt glas

Monter 29

Göran Wärff Ingeborg Lundin

Budhistorik (2 bud)

4634306
4615426

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.