Värjkäpp

613148

VÄRJKÄPP, 1900-tal, kling märkt Solingen, bambu, längd ca 49 cm

Slitage, spricka

Vapen/Medaljer

Värjkäpp

Budhistorik (16 bud)
4635625
1 800
4635361
1 700
4635039
1 600
4633834
4626948
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.