Karmstolar

613143

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, en läderklädd, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Karmstolar

Budhistorik (6 bud)
4632857
600
4636571
550
4632857
500
4636484
450
4632857

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.