Skrivbord

613141

SKIRVBORD, Louis XVI stil, 1900-talets första hälft, fanerat i olikaträslag, beslag i brons, delvis läderkläddskiva, höjd 76, 129x61 cm

Slitage, nyckel saknas, fanerbortfall

Möbler, Kontorsmöbler

Skrivbord

Budhistorik (17 bud)
4636701
4 400
4636757
4 200
4636701
4636699
3 800
4636603
2 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.