Marc Chagall litografi

613138

MARC CHAGALL (Ryssland/Frankrike, 1887-1985): Figurkomposition, signerad Marc Chagall, numrerad 16/30, litografi, ca 67,5x50 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Marc Chagall litografi

Budhistorik (8 bud)
4636976
8 000
4636968
7 000
4636965
6 200
4636100
6 000
4623338

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.